UAB „BALDŲ SISTEMOS“ E. Komercijos modelis COVID-19

UAB „Baldų sistemos“ vykdo projektą „UAB „Baldų sistemos“ e. komercijos modelio diegimas“ Nr.13.1.1-LVPA-K-860-01-1625. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė. 

Projekto tikslas – sukurti el. parduotuvę su visais jai būtinais moduliais, su klientų savitarnos sprendimais, kurie bus integruoti su bendrovės išteklių (buhalterinės apskaitos ir kt.) valdymo sistema. Projekto rezultatas – ženkliai išaugusios pajamos, padidėjęs bendrovės konkurencingumas, gaminamų baldų žinomumas.

Projekto vykdymo pradžia: 2022-02-20.
Projekto vykdymo pabaiga: 2023-02-17.

 

UAB „BALDŲ SISTEMOSGAMYBINĖS BAZĖS MODERNIZAVIMAS IR SKAITMENINIMAS

UAB „Baldų sistemos“  įmonė,  vykdanti veiklą pagal EVRK 2 red. įmonės veikla yra Įstaigos ir prekybos įmonių (parduotuvių) baldų gamyba (klasė 31.01). Didžioji dalis įmonės produkcijos – baldai, pagaminti pagal individualius užsakymus. Įmonė nuolat investuojanti į naujas technologijas, ir šiuo metu vykdo projektą „UAB „Baldų sistemos“ gamybinės bazės modernizavimas ir skaitmeninimas“,  projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-02-0016. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą  priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“.  Įgyvendinant  projektą,  bendrovė planuoja įsigyti ir įdiegti  programinę įrangą, skirtą gaminių projektavimui bei gamybos ir pardavimų valdymui, taip pat skaitmeninę technologinę įrangą:  CNC gręžimo centrą, 4 ir 5 ašių CNC frezavimo/gręžimo stakles, didelio diametro CNC tekinimo stakles. Projektą įgyvendinti planuojama iki  2023 m. rugsėjo 1 d. 

Po projekto įgyvendinimo tikimasi, kad įmonės darbo našumas išaugs daugiau kaip du kartus, ženkliai padidės pardavimų apimtys. Gamybos procesus atlikdama greičiau, lanksčiau, kokybiškiau, padidins veiklos produktyvumą, galės įvykdyti didelių apimčių užsakymus, plėsti produkcijos asortimentą.